poniedziałek, 28 maja 2018

Dzień Mamy

W tym tygodniu obchodziliśmy wyjątkowe święto-Dzień Mamy i z tej okazji mieliśmy w przedszkolu wyatkowych gości-nasze mamy, które opowiadały nal o swoich pasjach i zainteresowanianiach.

Image result for dzien mamy 2018


W środę przyszła do nas pani Ania-mama Tomka i opowiedziała nam o tym jak wygląda wspinaczka górska, pokazała nam sprzęt jakiego należy używać podczas takiej wyprawy.

Obejrzeliśmy zdjęcia z rodzinnych wypraw w góry i mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak należy się ubrać i przyszykować do takiego sportu.Wspinaczka górska jest trudnym sportem i trzeba się do niejodpowiednio przygotować-musimy ćwiczyć ręce i nogi i naszą kondycje.


Jesteśmy pod wrażeniem wyczynów naszego kolegi Tomka!


W sobotę przyszła do naszego przedszkola mama Emilki-pani Kasia, która zabrała nas do bardzo odległego kraju jakim jest Japonia!Byliśmy niezwykle zdziwieni gdy weszła do naszej sali pani w bardzo dziwnej sukni-jak się później okazało było to prawdziwe japońskie kimono!Pani Kasia pokazała nam jak wygląda tradycyjny japoński strój-nie tylko kimono, ale również specjalnie skarpetki, buty i dużo różnych dziwnych rzeczy.Mogliśmy też przymierzyć taki strój i sprawdzić czy jest on wygodny, bo na pewno był przepiękny.


Dziękujemy naszym wspaniałym Mamom!!!

Zrobiliśmy piękne niespodzianki dla naszych Mamuś-mamy nadzieję, że były zadowolone:)W środę obchodziliśmy również urodziny naszego kolegi Matiego-100 lat!!!
 Dziękujemy za pyszności!Image result for szczęśliwych urodzin
Poznaliśmy też nową liteke-wygląda jak literka A, ale ma śmieszny ogonek-już wiemy że jest to ą.Nie zabrakło oczywiście naszych ulubionych gier i zabaw!

A oto fotorelacja:z powodow technicznych wiecej zdjec znajduje sie tutaj: https://www.facebook.com/pg/polskaszkolaleuven/photos/?tab=album&album_id=2060962734226087

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Chrzest przedszkolaka

To był ważny dzień i wiele się działo. 25 listopada jest Dniem Pluszowego Misia, dlatego świętowaliśmy razem z naszymi misiami. To było p...